0500588000-05-W8
Molex
Produkt-Nr.:
0500588000-05-W8
Hersteller:
Molex
Beschreibung:
5" PRE-CRIMP 1852 WHITE
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 5.00" (127.00mm)