0.50SQR304SS-24
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50SQR304SS-24
Beschreibung:
1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Square Bar
Specifications 24.000" L x 0.500" W x 0.500" H (609.60mm x 12.70mm x 12.70mm)