0.50X1.0FLT304SS-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50X1.0FLT304SS-2
Beschreibung:
1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 2.000" L x 1.000" W x 0.500" H (50.80mm x 25.40mm x 12.70mm)