0.50X1.0FLT6061T6511-8
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50X1.0FLT6061T6511-8
Beschreibung:
0.50X1.0FLT6061T6511-8 1/2" X 1"
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 8.000" L x 1.000" W x 0.500" H (203.20mm x 25.40mm x 12.70mm)