0.50X2.0FLT304SS-48
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50X2.0FLT304SS-48
Beschreibung:
1/2" X 2" STAINLESS STEEL FLAT B
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 48.000" L x 2.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 50.80mm x 12.70mm)