0.50X2.5FLT6061T6511-4
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50X2.5FLT6061T6511-4
Beschreibung:
0.50X2.5FLT6061T6511-4 1/2" X 2-
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 4.000" L x 2.500" W x 0.500" H (101.60mm x 63.50mm x 12.70mm)