0.50X4.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50X4.0FLT6061T6511-48
Beschreibung:
0.50X4.0FLT6061T6511-48 1/2" X 4
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 4.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 101.60mm x 12.70mm)