0.50X8.0FLT6061T6511-1
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.50X8.0FLT6061T6511-1
Beschreibung:
1/2" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 1.000" L x 8.000" W x 0.500" H (25.40mm x 203.20mm x 12.70mm)