0603AF-15NXJRW
Coilcraft
Produkt-Nr.:
0603AF-15NXJRW
Hersteller:
Coilcraft
Paket:
0603
Beschreibung:
FIXED IND 15NH 2.1A 23 MOHM SMD
Auf Lager : 5353
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 13 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.036" (0.91mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
DC Resistance (DCR) 23mOhm Max
Inductance 15 nH
Series 0603AF
Type Wirewound
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.5GHz