0603AF-821XJRW
Coilcraft
Produkt-Nr.:
0603AF-821XJRW
Hersteller:
Coilcraft
Paket:
0603
Beschreibung:
FIXED IND 820NH 420MA 580MOHM SM
Auf Lager : 2028
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 16 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.036" (0.91mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 420 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
DC Resistance (DCR) 580mOhm Max
Inductance 820 nH
Series 0603AF
Type Wirewound
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 325MHz