0.75RD6061T6511-4
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.75RD6061T6511-4
Beschreibung:
0.75RD6061T6511-4 3/4" DIAMETER,
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Round Rod
Specifications 0.750" Dia x 4.000" L (19.05mm x 101.60mm)