0.75X4.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.75X4.0FLT6061T6511-48
Beschreibung:
0.75X4.0FLT6061T6511-48 3/4" X 4
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 4.000" W x 0.750" H (1219.20mm x 101.60mm x 19.05mm)