0.75X6.0FLT6061T6511-8
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.75X6.0FLT6061T6511-8
Beschreibung:
3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 8.000" L x 6.000" W x 0.750" H (203.20mm x 152.40mm x 19.05mm)