0805G100W335KCE
Frontier Electronics
Produkt-Nr.:
0805G100W335KCE
Beschreibung:
CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
Auf Lager : 18000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Series G
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr Frontier Electronics
Capacitance 3.3 µF