0805RB-471XMRC
Coilcraft
Produkt-Nr.:
0805RB-471XMRC
Hersteller:
Coilcraft
Beschreibung:
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
Auf Lager : 4862
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 295mOhm
Impedance @ Frequency 470 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Height (Max) 0.049" (1.25mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 0805RB
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA