HARTING
Produkt-Nr.:
09340102716
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
INSERT FEMALE 10+2P+1GND PUSH IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$60.0115
$60.0115
10
$55.0677
$550.677
25
$52.94996
$1323.749
50
$51.18505
$2559.2525
100
$48.360985
$4836.0985
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+2+Ground |
| Termination Style | Push In |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 24B |
| Voltage Rating | 830V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® Hv ES |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09340102 |