HARTING
Produkt-Nr.:
09365062601
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HAN 6E EX MALE SCREW TERMINAL IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$38.114
$38.114
10
$33.37255
$333.7255
25
$31.93064
$798.266
50
$30.90065
$1545.0325
100
$29.87066
$2987.066
250
$28.222638
$7055.6595
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Number of Positions | 6+Ground |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 6B |
| Voltage Rating | 90V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® EX |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09365062 |