HARTING
Produkt-Nr.:
09365242602
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HAN 24E EX MALE CRIMP INSERT UL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$41.8
$41.8
10
$36.60635
$366.0635
25
$35.02422
$875.6055
50
$33.89429
$1694.7145
100
$32.76455
$3276.455
250
$30.956814
$7739.2035
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Number of Positions | 24+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 24B |
| Voltage Rating | 90V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® E |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Han® EX |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09365242 |