HARTING
Produkt-Nr.:
09370030801
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE SIDE ENTRY SZ3A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$94.886
$94.886
10
$87.07035
$870.7035
25
$83.72122
$2093.0305
50
$80.9305
$4046.525
100
$76.46531
$7646.531
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Epoxy Powder Paint |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 1.594" L x 1.575" W x 1.122" H (40.50mm x 40.00mm x 28.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® M |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount 90° |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09370030 |