HARTING
Produkt-Nr.:
09380563001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HAN K 32/24 MALE CRIMP INSERT (1
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$51.167
$51.167
10
$46.95565
$469.5565
25
$45.14932
$1128.733
50
$43.64433
$2182.2165
100
$41.236365
$4123.6365
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 24+32+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 16B |
| Voltage Rating | 250V, 500V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A, 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® D, Han® E |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han-Com® |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |