HARTING
Produkt-Nr.:
09390160310
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE BOTTOM ENTRY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 16B |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 4.449" L x 2.583" W x 1.110" H (113.00mm x 65.60mm x 28.20mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HP |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09390160 |