HARTING
Produkt-Nr.:
09400030311
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ3A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.916
$25.916
10
$22.69455
$226.9455
25
$21.71358
$542.8395
50
$21.01305
$1050.6525
100
$20.312615
$2031.2615
250
$19.1919
$4797.975
500
$18.631571
$9315.7855
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Chromate |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400030 |