HARTING
Produkt-Nr.:
09400030950
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE SIDE ENTRY SZ3A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$50.35
$50.35
10
$46.20705
$462.0705
25
$44.4296
$1110.74
50
$42.94874
$2147.437
100
$40.57906
$4057.906
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Chromate |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 2.008" L x 2.008" W x 1.634" H (51.00mm x 51.00mm x 41.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount 90° |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400030 |