HARTING
Produkt-Nr.:
09400060391
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
6B HPR BULKHEAD REAR FIT HOUSING
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$62.719
$62.719
10
$57.5529
$575.529
25
$55.33902
$1383.4755
50
$53.4945
$2674.725
100
$50.543135
$5054.3135
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 6B |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 5.197" L x 2.283" W x 1.256" H (132.00mm x 58.00mm x 31.90mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400060 |