HARTING
Produkt-Nr.:
09400100311
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ10B
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$55.8315
$55.8315
10
$51.23635
$512.3635
25
$49.26548
$1231.637
50
$47.62331
$2381.1655
100
$44.995895
$4499.5895
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Epoxy Powder Paint |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 10B |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 5.709" L x 2.283" W x 1.138" H (145.00mm x 58.00mm x 28.90mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400100 |