HARTING
Produkt-Nr.:
09400100411
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD TOP ENTRY SZ10B PG16
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$84.3505
$84.3505
10
$77.4003
$774.003
25
$74.42376
$1860.594
50
$71.94274
$3597.137
100
$67.973545
$6797.3545
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 10B |
| Thread Size | PG16 |
| Size / Dimension | 5.709" L x 2.283" W x 3.957" H (145.00mm x 58.00mm x 100.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400100 |