HARTING
Produkt-Nr.:
09400240513
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B PG29
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$89.2905
$89.2905
10
$81.9356
$819.356
25
$78.78464
$1969.616
50
$76.15846
$3807.923
100
$71.956515
$7195.6515
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 24B |
| Thread Size | PG29 |
| Size / Dimension | 7.559" L x 2.283" W x 4.350" H (192.00mm x 58.00mm x 110.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400240 |