HARTING
Produkt-Nr.:
09400240951
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE TOP ENTRY SZ24HPR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$174.42
$174.42
10
$161.63205
$1616.3205
25
$155.81748
$3895.437
50
$154.65487
$7732.7435
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 24HPR |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 7.559" L x 2.283" W x 5.000" H (192.00mm x 58.00mm x 127.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR EasyCon |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Box Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400240 |