HARTING
Produkt-Nr.:
09451151560
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$49.6375
$49.6375
10
$45.5487
$455.487
25
$43.79652
$1094.913
50
$42.33656
$2116.828
100
$40.0007
$4000.07
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Type | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Shield Material | - |
| Housing Material | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Yellow |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-27 AWG |
| Ratings | Cat6 |
| Series | Han® 3A |
| Length | 4.002" (101.65mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Nickel |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |