HARTING
Produkt-Nr.:
09451511109
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MOD PLUG 8P4C SHIELDED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.682
$16.682
10
$14.459
$144.59
25
$13.7047
$342.6175
50
$13.50596
$675.298
100
$11.91699
$1191.699
250
$11.122524
$2780.631
500
$10.884188
$5442.094
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Type | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8p4c |
| Ingress Protection | IP20 |
| Shield Material | - |
| Housing Material | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | - |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | Cat5 |
| Series | RJ Industrial® |
| Length | 2.165" (55.00mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | - |
| Connector Type | Plug |
| Features | Shock Resistant, Vibration Resistant |
| Package | Bulk |