HARTING
Produkt-Nr.:
09451511120
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MOD PLUG 8P4C SHIELDED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.482
$20.482
10
$17.9379
$179.379
25
$17.1627
$429.0675
50
$16.60904
$830.452
100
$16.055285
$1605.5285
250
$15.169486
$3792.3715
500
$14.726596
$7363.298
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Type | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8p4c |
| Ingress Protection | - |
| Shield Material | - |
| Housing Material | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | - |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-27 AWG |
| Ratings | Cat5 |
| Series | RJ Industrial® |
| Length | 2.728" (69.30mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | - |
| Connector Type | Plug |
| Features | Angled, Cable Clamp, Housing |
| Package | Bulk |