HARTING
Produkt-Nr.:
09456000524
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE - CAT7 ETHERNET SEA-CABLE,
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat7 |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 3281' (1000.0m) |
| Conductor Insulation | - |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/26 |
| Conductor Material | - |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.280" (7.11mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |