HARTING
Produkt-Nr.:
09456000532
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE CAT6A 8COND 26AWG YLW 20M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$109.307
$109.307
10
$108.623
$1086.23
25
$101.79136
$2544.784
50
$96.3262
$4816.31
100
$92.22714
$9222.714
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Usage | Industrial Environments - IP65 |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat6a |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 20276 |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 70% |
| Length | 65.62' (20.00m) |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Voltage | 100 V |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/26 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Yellow |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.272" (6.91mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |