HARTING
Produkt-Nr.:
09456000630
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE CAT6A 8COND 27AWG YLW 20M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$144.058
$144.058
25
$143.09432
$3577.358
50
$135.41129
$6770.5645
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Usage | Industrial Environments - IP67 |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat6a |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 27 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 70% |
| Length | 65.62' (20.00m) |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Voltage | 100 V |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/26 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Yellow |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.271" (6.88mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |