Amphenol RF
Produkt-Nr.:
095-909-164-060
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 5'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$195.073
$195.073
10
$180.76885
$1807.6885
25
$174.26686
$4356.6715
50
$172.96612
$8648.306
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | N-Type Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 60.0" (1.5m) 5.0' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | N-Type to N-Type |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 095-909 |