TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
2-322873-5
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RING CIRC 16-22AWG #6 CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.7791
$37.791
25
$3.7601
$94.0025
50
$3.72153
$186.0765
100
$3.355115
$335.5115
250
$3.335792
$833.948
500
$3.085144
$1542.572
1000
$2.757346
$2757.346
2500
$2.54524
$6363.1
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | Green |
| Width - Outer Edges | 0.312" (7.92mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Diamond Grip, Strato-Therm |
| Length - Overall | 0.796" (20.22mm) |
| Insulation Diameter | 0.105" ~ 0.140" (2.67mm ~ 3.56mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Alumel |
| Features | High Temperature, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 322873 |