20021122-00086D4LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
20021122-00086D4LF
Beschreibung:
CONN HEADER SMD R/A 86POS 1.27MM
Benutzer handbuch
Insulation Height 0.134" (3.40mm)
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 10.0µin (0.25µm)
Features Pick and Place
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Contact Length - Mating 0.150" (3.81mm)
Applications -
Number of Positions 86
Series Minitek127® 20021122
Row Spacing - Mating 0.050" (1.27mm)