20021444-00014T1LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
20021444-00014T1LF
Beschreibung:
CONN RCPT 14POS IDC 30AWG GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 30 AWG
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.050" (1.27mm)