20021835-11524T1LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
20021835-11524T1LF
Beschreibung:
CONN HDR STACK
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.098" (2.50mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) Flash
Length - Overall Pin 0.579" (14.700mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Minitek127® 20021833
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.453" (11.500mm)