TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
202G253-55-0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSHRINK BOOT SZ53 BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.469" (11.91mm) |
| Material | Fluoropolymer |
| Small Recovered Length | 5.650" (143.51mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.110" (28.19mm) |
| Series | Thermofit 202G2 |
| Large Diameter Supplied | 1.531" (38.89mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 53 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.417" (10.59mm) |
| Features | Flame Retardant, Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.531" (38.89mm) |
| Total Length Recovered | 7.000" (177.80mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202G253 |