TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
214A352-4-0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSHRINK RECTANG BOOT SZ52 BLK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.421" (10.69mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 2.280" (57.91mm) |
| Series | Thermofit 214A3 |
| Large Diameter Supplied | 1.480" (37.59mm) |
| Type | Boot, Rectangular |
| Shell Size - Insert | 52 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.252" (31.80mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.480" (37.59mm) |
| Total Length Recovered | 2.402" (61.01mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 214A352 |