23X36-1-1170
3M (TC)
Produkt-Nr.:
23X36-1-1170
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
RF EMI SHLDING SHEET 36"X22.992"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Shape Rectangular
Material Aluminum Foil
Thickness - Overall 0.003" (0.08mm)
Product Status Active
Series 1170
Type Shielding Sheet
Length 36.000" (914.40mm)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Shelf Life 60 Months
Package Bulk
Width 22.992" (584.00mm)