Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2620 OR001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 1000'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1091.7495
$1091.7495
3
$1014.223164
$3042.669492
5
$977.2137
$4886.0685
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -150°C ~ 300°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.007" (0.18mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | UL Style 11905 |
| Series | ThermoThin |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/32 |
| Conductor Material | Copper, Nickel Coated |
| Features | Chemical Resistant, High Temperature, UV Resistant |
| Jacket Color | Orange |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.052" (1.32mm) |
| Base Product Number | 2620 |