Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2622 YL001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW 1000'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$907.117
$907.117
3
$842.700664
$2528.101992
5
$811.9498
$4059.749
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -150°C ~ 300°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.007" (0.18mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 11905 |
| Series | ThermoThin |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/30 |
| Conductor Material | Copper, Nickel Coated |
| Features | Chemical Resistant, High Temperature, UV Resistant |
| Jacket Color | Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.061" (1.55mm) |
| Base Product Number | 2622 |