Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2636 BR001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP SOLID 36AWG BROWN 1000'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$542.469
$542.469
3
$505.482336
$1516.447008
5
$477.7417
$2388.7085
10
$466.24575
$4662.4575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -150°C ~ 300°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 36 AWG |
| Ratings | - |
| Series | ThermoThin |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Nickel Coated |
| Features | Chemical Resistant, High Temperature, UV Resistant |
| Jacket Color | Brown |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.017" (0.43mm) |
| Base Product Number | 2636 |