Aven Tools
Produkt-Nr.:
26800B-344
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MICRO STEREO ZM 20X-70X W/LIGHT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Working Distance | 3.15" (80.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 15 lbs (6.8 kg) |
| Includes | Adapter, Dust Cover, Fiber Optic Illuminator, Ring Light, Stand |
| Series | DSZ-70 |
| Type | Microscope, Stereo Zoom (Binocular) |
| Camera Type | - |
| Magnification Range | 20x ~ 70x |
| Mfr | Aven Tools |
| Illumination | LED |
| Package | Box |
| Field of View | 0.39" ~ 0.11" (10.00mm ~ 2.80mm) |
| Base Product Number | 26800B |