TE Connectivity
Produkt-Nr.:
2729012002
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RNF-3000-18/6-6-STK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
18
$2.6695
$48.051
360
$2.394
$861.84
720
$2.052
$1477.44
1830
$1.843
$3372.69
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inner Diameter - Recovered | 0.236" (5.99mm) |
| Shrink Temperature | 80°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C) |
| Color | Blue |
| Recovered Wall Thickness | 0.033" (0.84mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | Thermofit RNF-3000 |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.709" (18.01mm) |
| Mfr | TE Connectivity |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RNF-3000 |