Alpha Wire
Produkt-Nr.:
275001801 NA005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 18AWG NATURAL 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Natural |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.112" (2.84mm) |
| Base Product Number | 275001801 |