Alpha Wire
Produkt-Nr.:
275002002 NA005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE 2COND 20AWG NAT SHLD 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$324.121
$324.121
3
$301.466664
$904.399992
5
$292.4974
$1462.487
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0098" (0.250mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/32 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Natural |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.162" (4.11mm) |
| Base Product Number | 275002002 |
| Number of Conductors | 2 |