WAGO Corporation
Produkt-Nr.:
279-623/281-410
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
COMPONENT TERMINAL BLOCK; 4-COND
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.994
$9.994
10
$8.7951
$87.951
25
$8.29502
$207.3755
50
$7.89545
$394.7725
100
$7.745445
$774.5445
250
$6.746064
$1686.516
500
$6.496195
$3248.0975
1000
$6.246345
$6246.345
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 8mm ~ 9mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 4.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 500 mA |
| Number of Levels | 1 |
| Series | - |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | Diode |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-1.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 16-28 AWG |